Voor onze jeugd bieden wij een extra (2e) training aan tegen gereduceerd tarief!

13 november 2019


Vanaf April 2019 zijn de Tennisschool en de Tennis & Padelvereniging Neckslag begonnen met het aanbieden van extra (2e) trainingen voor onze jeugd. In de kleuren Rood, Oranje, Groen en Geel worden er op vaste dagen en tijden een tweede training afgewerkt. Een geweldig initiatief waarin een bijdrage van de Tennisschool, sponsors en de vereniging tot een goede reductie van de kosten heeft geleid. 

De eerste opzet was om de lessen te rekenen van de kinderen die waren geweest (inlooptraining). Aan het einde van de rit werd vervolgens de balans opgemaakt. Op deze manier is het echter lastig een begroting te maken omdat je nooit weet hoeveel kinderen er per training komen. Dit winterseizoen (Oktober t/m April 2019) wordt de formule als volgt. Er wordt een vast bedrag betaald voor de hele binnen cyclus, 150 euro p.p. voor 22 lessen met 8 personen op twee banen voor een uur BINNEN trainen! Op deze manier weet de vereniging elke cyclus precies wat het moet bijdragen.  

Om voor deze training in aanmerking te komen, moet er wel een reguliere 1e training worden afgenomen en dien je lid te zijn van de vereniging.

Extra trainingen:

Groen:  zaterdag   12.00 - 13.00 uur 
Geel:    maandag 17.00 - 18.00 donderdag 18.00 - 19:00 uur en zaterdag 10.00-11.30 uur.

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 299 723 281

Tennis & padelvereniging Neckslag

Neckerstraat 133
1456 BC Wijdewormer