Tennis & Padelvereniging Neckslag gaat loten verkopen met de Grote Clubactie

22 september 2021


Verkoop met QR-Code
Onze jeugdleden zullen via een QR code loten gaan verkopen. Kopers kunnen met hun telefoon (op afstand) een lot kopen door de QR-code te scannen. Hoe dit in z'n werk gaat, zie je in dit instructiefilmpje

We doen het samen
We gaan er met z'n allen vol voor en hopen ons doel te behalen met behulp van de steun van familie, vrienden en mensen uit de omgevinging. Juist nu kunnen we die extra gebruiken. Uw donatie gaat onze club helpen om het komende seizoen extra veel activiteiten te organiseren voor de jeugd. 

Direct loten kopen? Scan de QR code en steun de tenniskids van Tennis & Padelvereniging Neckslag en WIN VETTE PRIJZEN!!!

Of klik op de link: https://lot.clubactie.nl/lot/tennisvereniging-neckslag/402231

 

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 299 723 281

Tennis & padelvereniging Neckslag

Neckerstraat 133
1456 BC Wijdewormer